Průběh focení

V případě zájmu o naše služby, je možno se objednat mailem (info@fotoatelier-cbmodels.cz), telefonicky (+420 602 146 626) či kontaktním formulářem (na pravé straně). Pokud máte zájem o služby kvalitní vizážistky, je nutno ji objednat předem.

Focení probíhá v naprostém klidu domácího prostředí. Napřed si pohovoříme o vaší představě focení. Vybereme si techniku či styl focení, jak by měly snímky vypadat, popřípadě poradím s tím, aby fotografie ve finále vypadaly co nejlépe. Samotné focení by délkou nemělo být únavné, i když časově ho nijak neomezuji. Běžná doba focení se pohybuje kolem jedné až dvou hodin. Focení může probíhat jak v ateliéru, tak i jeho exteriéru. V případě zájmu o focení mimo ateliér v Heřmani, mohu nabídnout lokality v okolí Českých Budějovic. Jde o místa, která jsem si focením jež ověřil. Každé má svou jedinečnou atmosféru malebné krajiny jižních čech.

Vše co nafotíme si v klidu prohlédneme na velkoplošné obrazovce. Vybereme záběry které si budete přát upravit a popřípadě hned vytisknout na velkoformátové tiskárně.

Cenová kalkulace za fotografování probíhá takto:

  1. nafocení domluveného tématu
  2. vybrání fotografií na velkoplošné obrazovce
  3. případná editace fotografie a vytištění jedné fotografie ve vybraném formátu od A3 - 1500Kč do A0 - 3800Kč
  4. můžete využít naší akční nabídky dotisku dvou až pěti fotografií (editace a tisk) od A3 - 300Kč/ks do A0 - 1500Kč/ks, každá šestá fotografie úplně zdarma

Dotaz či poptávka

Zeptejte se nás, co vás zajímá, či nezávazně poptejte naše služby. Nebo zavolejte na tel.: +420 602 146 626.