Fotoateliér

Ateliér se nachází v rodinném domě a je ve vzdálenosti 11 km od centra Českých Budějovic v malebné jihočeské vesnici Heřmaň. Jedná se o nově postavený dům s uzavřeným dvorem, který zajišťuje absolutní pohodu a diskrétnost při fotografování. Nachází se na okraji staré vesnické zástavby. Fotografický ateliér AG CB Models je už řadu let zaměřen na fotografování žen a dívek.Velkou měrou se na tom podílí modelky AG CB Models a jejich přátel. V neposlední řadě je tu i fotografování jejich rodin, především dětí. Ženy a dívky fotografuji ve stylu Fashion, Glamour nebo akt.

Mám velké zkušenosti z focením žen v exteriérech (venkovních prostorách) tak i v interiéru (ateliér) nebo se může kombinovat obojí. Fotografování je možné po celý rok, i v exteriéru v zimním období. Vše má svou atmosféru.

Ateliér má k dispozici velké množství dekoračních předmětů. Např. od různých náhrdelníků, vějířů, oděvních doplňků pro dospělé (jak v prádle, tak konfekci), tak i pro děti až po zajištění rekvizit v podobě chopperu nebo třeba historického hasičského auta.